Eesti teedele veereb neli uut Olivia õli tsisternautot

12.08.2013

PRESSITEADE

Olivia rapsiõli tootja Scanola Baltic AS võttis kasutusele neli uut tsisternautot, mis esmakordselt võimaldavad ettevõttel pakkuda klientidele “uksest ukseni” teenust ilma vedude vahendajata.

Scanola Baltic juhatuse liikme Ants Puusta sõnul võimaldavad oma transpordivahendid tagada rafineeritud õli kvaliteedi ja tarnekindluse vedudel tootjalt sihtkohta ehk terve logistikaahela vältel. Scanola Baltic tehasele kuulub nüüd kaks uut tsisternautot ning teised kaks tsisterni on kasutuses Olivia rapsiõli volitatud vedaja Tammex Grupp OÜ poolt.

Scanola Baltic tehase direktori Enn Pajupuu sõnul tähendab uute tsisternautode kasutamine ettevõtte jaoks eelkõige efektiivsemat logistikat ning veokulude optimeerimist.

“Olivia nimelised erikujundusega tsisternautod on kiireim võimalus teostada kvaliteetset rapsiõli transportimist. Esimest korda tehase ajaloos on Olivial oma transpordimahutid, mille abil saame nüüd esmakordselt pakkuda ka “uksest-ukseni” teenust,” nentis Pajupuu.

Tema sõnul paraneb tänu uutele autodele ka Olivia kaubamärgi nähtavus Balti riikides, sest lisaks kaupluseriiulitel paiknevatele õlipudelitele on kõigile liiklejatele nähtavad ka neli uut Olivia nimelist tsisterni.