Kvaliteetne rapsiõli

Scanola Baltic, rapsiseemne töötlemistehas Painkülas toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuupressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki ja rafineeritud rapsiõli Olivia. Kõrgekvaliteediline Olivia rapsiõli vastab Euroopas kehtivatele täisrafineeritud taimeõli kvaliteedinõuetele. Toodang turustatakse suuremas osas Eesti, Lätis ja Põhjamaades. Ettevõtte väärtuseks on pikaajaline tootmiskogemus, pidevalt uuenevad tootmisseadmed ja kogemustega meeskond, mis tagavad toodangu kõrge kvaliteedi.

UUDISED

Scanola Balticu tegemised Eestis ja kaugemal.

Kuumpressitud rapsikook

Rapsikook on rapsiseemnete kuumpressimise tulemusena saadav loomade energia- ja proteiinisööt.

Rafineeritud rapsiõli lahtiselt

Lahtise rafineeritud rapsiõli kohaletoimetamiseks soovitame kasutada Scanola Baltic spetsiaalseid õlitsisterniga veokeid.

Rafineeritud rapsiõli pakendatuna

Scanola Baltic pakendatud rapsiõli soovitame väiketootjatele ja kauplustele. Rapsiõli pakendid on 0,5 l, 1 l, 5 l ja 900 kg.

Firmast

Toodame kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki ja rafineeritud rapsiõli.

Kõrgekvaliteediline rapsiõli vastab Euroopas kehtivatele täisrafineeritud taimeõli kvaliteedinõuetele. Toodang turustatakse suuremas osas Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Ettevõtte väärtuseks on pikaajaline tootmiskogemus, pidevalt uuenevad tootmisseadmed ja kogemustega meeskond, mis tagavad toodangu kõrge kvaliteedi.