Scanola Baltic rapsiõlitehas töötab täisvõimsusel järgides rangelt tervishoiuga seotud erakorralisi nõudeid

Seoses koroonaviiruse levikuga oleme lisaks üleüldistele Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse korraldustele rakendanud Scanola Baltic tehases erakorralisi meetmeid piiramaks nakkuse levikut. Meetmete eesmärk on viia inimestevahelised vahetud kontaktid miinimumini.

 

Kõik töötajad, kellel võimalik, töötavad kodukontoris – hädavajaduseta tehases viibimine on keelatud. Lisaks sellele oleme piiranud liikumist ja kontakte maja sees ning keelanud kõrvaliste isikute pääsu tehasesse. Sealhulgas on piiratud autojuhtide pääsu tehasehoonesse. Palume ka partnerite poolt vahetud kontaktid Scanola Baltic autojuhtidega viia miinimumini või välistada (dokumentide üleandmised jms organiseerida vahetu kontaktita).

Kuna Scanola Baltic tehases on tootmine automatiseeritud ning toimub ilma inimese ja toote vahelise kontaktita, siis kinnitame kauba vastavust spetsifikatsioonidele ja kvaliteeditingimustele. Olemasolevate tarnekohustuste täitmiseks on olemas piisav tooraine- ja kaubavaru. Hetkeseisuga tarned toimivad kokkulepete järgi, kuigi seoses piirikontrollide kehtestamisega eeldame, et autode liikumine aeglustub ja see võib tekitada hilinemisi tarnetes – toiduainetankerid on eritransport ja nende saadavus on piiratud. Igal juhul palume tellimused esitada võimalikult vara. Anname kõik endast oleneva, et täita tellimused õigeaegselt.

Alo Süvari
Scanola Baltic AS müügidirektor

+372 564 1118
Alo.Suvari@olivia.eu

17.märtsil 2020