Seoses pakenduse mahu pideva kasvuga pakume tööd

Laooperaator- tõstukijuhile,

kelle tööülesandeks on valmistoodangu väljastamine, pakkematerjalide vastuvõtmine, pakkematerjali toomine tootmisse, kauba liikumise registreerimine majandustarkvaras, eriliiki tõstukite juhtimine ja inventuuridel osalemine.

Oled edukas kandidaat kui oled valmis pingeliseks tööks, vajadusel ka pikemaks tööpäevaks, julge suhtleja ja Sind iseloomustab initsiatiivikus ning Sul on oskus näha tööprotsesse laiemalt.

Sobid meeskonda kui Sa oled kohustundlik, koostöövalmis, õpivõimeline ja avatud uutele pidevalt muutuvatele väljakutsetele, oskad eesti keelt.

Eeldame, et Sul on vähemalt keskharidus, vene või inglise keele oskus suhtlustasandil, räägid eesti keelt, oled täpne ja korrektne, kiire ning füüsiliselt tugev.

Vajalik on tabelarvutus MS Exceli kasutamise oskus.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus, tõstuki juhtimise oskus.

Omalt poolt pakume hea töö eest väärilist töötasu, toredat meeskonda, ametialast väljaõpet, töövahendeid ja tööriideid, töölesõidu hüvitist, häid töötingimusi, sporditoetust ja tervisepaketti.

Töökoht: Painküla, Jõgeva vald, Jõgeva maakond

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Kandideerimise soov koos CVga saada aadressile olivia@olivia.eu.

Lisainfo tel +372 776 8222

Kandideerimise tähtaeg: 21. august 2022

Ametikohale kandideerides oled andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks AS Scanola Baltic värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.