Scanola Baltic osales EPA näitusel 31.10-1.11.2019.
Kodumaise rapsiõli kvaliteet kasvab põllul tubli agronoomi käe all

Scanola Baltic PainkülasKodumaist rapsiõli on toodetud Eestis alates aastast 1999.
Olivia rapsiõli on hinnatud tooraine Eesti koduköökides ja toiduainetööstuses tänu oma mahedale maitsele, värskusele ja kvaliteedile. Eelistades Eestis toodetud rapsiõli, väärtustad kohalikku: toetad põllumehi ja aitad edendada Eesti majandust.

Eestimaist päritolu ja kvaliteeti kinnitavad märgid -
Lipumärk “Toodetud Eestis”näitab, et toode on valmistatud Eesti toidainetööstuse ettevõttes arvestades eestlaste maitseeelistusi, ning
pääsukesemärk “Tunnustatud Eesti Maitse” kinnitab, et toote tooraine on eestimaist päritolu ning kõrge kvaliteediga.

Arengut näitab koht Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatava konkursi "Eesti ettevõtete konkurentsivõime" edetabelis: Scanola Baltic’u leiame 2019.aasta edetabelis 7. kohal toiduainetööstuse ettevõtete hulgas konkurentsivõimelisuses ning 1. kohal tootlikkuses.
2014 ja 2016 omistati Scanola Baltic’ule aunimetus “Toiduliidu Parim Eksportöör”.

Kvaliteedi tagamiseks on ettevõttes juurutatud kvaliteedi juhtimissüsteemi ISO 9001:2105 ja toiduohutuse juhtimissüsteemi FSSC 22000 standardite nõuded. Samuti vastab Scanola Baltic rapsiõli tootmine HALAL ja koššer Badatz “Beit Yossef” sertifikaadi nõuetele.

Kui soovid, et põllul kasvav õlikultuur jõuaks toidulauale, võta ühendust Baltic Agroga ja uuri võimalusi oma rapsi müügiks.