Pühadetervitused Scanolast!Scanola Baltic ja Baltic Agro tegid Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefondile 10 000 eurose jõulukingituse, et aidata kaasa kliinikumile vajaliku kõnniroboti soetamisele.

Ka eelmise aasta jõulude ajal annetati jõulukinkideks mõeldud raha Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefondile.

Baltic Agro tegevjuhi Ants Puusta sõnul annetatakse kliinikumile muidu jõulukingitusteks kuluv raha, et aidata soetada taastusraviks väga vajalikku kõnnirobotit, mis aitaks väikestel liikumisraskustega patsientidel kiiremini terveks saada.

“Kutsun kõiki üles mõtlema jõulude ajal oma lähedaste ning eriti laste peale. Parim kingitus põdevale lapsele on see, kui ta terveks saab ning seetõttu otsustasime juba teist aastat järjest jõulukingituste tegemise asemel raha laste tervise heaks annetada,” ütles Puusta.

“Tegime taaskord sellise otsuse, kuna oleme saanud klientidelt ja koostööpartneritelt palju tagasisidet ja tänu annetuskampaaniates osalemise eest,” lisas Puusta.

“Eesti inimesed annetavad aasta-aastalt aina rohkem ning üha enam kohtab sellist eeskuju ka ettevõtete poolt. Usun, et see on märk tugevast ja ühtehoidvast ühiskonnast,” lausus Puusta.


2000. aastal loodud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond toetab eraisikute ning ettevõtete annetuste abil eriravi või -hooldust vajavaid lapsi ja nende peresid ning seadmete soetamist haiglatele.